GOŠK siguran protiv Gradine uz sjajnu partiju Adnana Hrelje

Bez dilema u derbiju nedjeljnog programa Prve lige FBiH

Samir Mlaćo
U jednom od derbija 2. kola Prve lige FBiH NK GOŠK je upisao nova tri boda danas protiv Gradine iz Srebrenika (2:0).

Već nakon deset minuta poveli su domaći koji su na teren izašli u majicama sa likom bh. plivačice Lane Pudar i dobili ovacije stadiona.

Strijelac je sa 11 metara bio Adnan Hrelja.

GOŠK je nastavio sa napadima, pa Hrelja u 34. minuti pogađa za 2:0.

Već tada je sve bilo riješeno, a gosti definitivno nisu pokazali mnogo danas, čak naprotiv.

U nastavku opet dominacija GOŠK-a, dva puta je zaprijetio danas sjajno rasploženi Hrelja, te Fatai koji je dobio šansu sa klupe.

Gosti su pred kraj zaprijetili preko Mehmedovića, no ostalo je 2:0.

GOŠK je tako došao do druge pobjede u dva kola i jasno potvrde svoje visoke ambicije ove sezone, dok gosti imaju po pobjedu i poraz.