NK Široki Brijeg golom Bagarića u nadoknadi osvojio bod protiv FK Zvijezda 09

Odlična utakmica u Ugljeviku

Zvijezda 09 je u Ugljeviku ugostila Široki Brijeg i na kraju je ostala bez pobjede u nadoknadi meča (1:1).

Uvodne minute prvog poluvremena donijele su bolju igru gostiju. Široki je kontrolisao igru, stvorio je nekoliko opasnih situacija pred golom domaćina, ali do gola nisu mogli.

Drugi dio prvog poluvremena pripao je Zvijezdi. Igrali su domaći mnogo bolje i imali su dvije jako dobre šanse. Prvo je Zekanović bio u šansi, a zatim i Nikolić, ali promjene rezultata nije bilo.

U nastavak meča bolje ulaze gosti. Imali su više od igre, ali pravu šansu nisu uspjeli da stvore.

Zato je Zvijezda u 65. minuti svoju šansu iskoristila. Huseinbašić je napravio odličan posao, proigrao je Predragovića koji pogađa za 1:0.

Zvijezda je imala dvije odlične šanse, ali ih nije iskoristila, a kazna je stigla u trećoj minuti nadoknade. Pogodio je Bagarić za 1:1.