Nogometašice Iskre deklasirale i Slogu iz Ljubuškog

Sjajna igra Bugojanki

S. Mlaćo

Nakon jučerašnje  pobjede nad Brotnjom (4:0), nogometašice Iskre danas su savladale ŽNK Sloga iz Ljubuškog rezultatom 5:0.

Bugojanke su dominirale tokom cijele utakmice, a povele su u 27. minuti preko Samire Goretić.

Pet minuta kasnije Elma Basara pogađa za 2:0, što je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, tačnije u 48. minuti Mersima Mešić pogađa za 3:0, da bi Samira Goretić svoj drugi pogodak postigla u 55. minuti.

Do kraja mrežu nemoćnih domaćih nogometašica zatresla je još Marina Lukić u 71. minuti.

Treba istaći da je na jučerašnjem treningu tešku povredu noge zaradila Dženana Hajdarević, koja će propustiti drugi dio sezone, a njene saigračice danas su joj pružile podršku na prigodan način.

ŽNK Sloga Ljubuški - ŽNK Iskra Bugojno 0:5 (0:2)