Haos u Bundesligi - Pomoćni sudija nokautiran, zamjena se tražila na tribinama

Na utakmici između Wolfsburga i Kolna

E. Oštraković

U toku je utakmica 19. kola Bundeslige između Wolfsburga i Kolna, a trenutni rezultat je 1:1.

Domaći tim je favorit na ovom susretu, ali trenutno nemaju vodstvo nego jure zaostatak.

Do prednosti su na iznenađenje domaćih navijača stigli gosti, a igrala se 37. minuta susreta.

Alidou je matirao domaćeg golmana za veliku radost svih gostiju.

Ipak, njihva radost je krajala kratko jer su prednost barem za sada imali samo tri minute.

Paredes je u 40. minuti nakon asistencije Maehlea postigao gol za poravnanje.

Prvo poluvrijeme obilježila je situacija koja se desila u 14. minuti kada je nokautiran pomoćni sudija Thorben Siwer.

Gostujući fudbaler je snažno napucao loptu, a ona je pogodila pomoćnog sudiju.

Sudija nije mogao nastaviti suditi nakon svega što se dogodilo, te ga je zamijenio četvrti sudija.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Sa tribina je sišao zamjenski sudac koji je preuzeo ulogu četvrtog asistenta, a Siweru ne pružena pomoć na terenu.