Novi gol Višće i nova pobjeda Basaksehira

Turska Superliga

Bh. reprezentativac Edin Višća nastavio je sjajnu golgetersku seriju.

Basaksehir je s 3:1 pobijedio Kasimpasu u trećem kolu turske Superlige, a Edin Višća postigao je pogodak.

Gosti su došli do vodstva u 33. minuti golom Otigbe, ali je u nastavku domaćin došao do preokreta.

Višća je u 67. minuti pogodio za 1:1, da bi samo pet minuta kasnije Mossoro donio potpuni preokret Basaksehiru. Pobjedu domaćinu je u nadoknadi ovjerio Ozmert.

Mossoro je dao golove i u prvom, a i u drugom kolu. Naš Višća je upisao dvije asistencije i jedan pogodak u prva tri kola.

Basaksehir je fantastično krenuo u sezonu, pošto ima tri pobjede u prva tri kola i maksimalnih devet bodova.