Viđena su četiri pogotka

S. Mlaćo
U Super ligi Srbije večeras su snage odmjerili Proleter i Novi Pazar.

Na kraju je završilo 2:2.

Gosti su poveli pogotkom bh. napadača Almira Aganspahića već u 18 minuti. Pred kraj prvog dijela Živojinovića je imao priliku za domaće sa 11 metara, no nije pogodio.

Samo što je počeo drugi dio Dimić povisuje na 0:2 i činilo se da spasa za Proleter nema.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Ipak, domaći se nisu predavali, te preko Tomovića i Ortiza dolaze do izjednačenja. Na kraju je i ostalo 2:2.

Aganspahić je na terenu proveo 78. minuti kada je šansu dobio još jedan bh. nogometaš Faris Handžić.