Novi šou Robinha u Turskoj

Sivasspor slavio s 3:2

Teme:

Brazilski napadač Robinho odigrao je sjajan meč i donio je pobjedu Sivassporu nad Osmanlisporom (3:2) u 22. kolu turske Super lige.

Prošlog vikenda je Robinho postigao eurogol u debitanskom nastupu za turski klub, danas je s dva gola donio svom timu važnu pobjedu.

Robinho je u 24 i 82. minuti pogađao za Sivasspor, a i asistirao je u 92. minuti Gohiju za pobjedničk gol. Na drugoj strani Cikalleshi i Cagiran su se upisivali u strijelce.

Sivasspor je s ovom pobjedom došao na šesto mjesto, dok je Osmanlispor Avdije Vršajevića pretposljednji s 19 bodova.

Turska Super liga, 22. kolo:
Sivasspor - Osmanlispor 3:2 (Robinho 24, 82, Gohi 92/ Cikalleshi 62, Cagiran 71 - penal)