Odegaard i Nacho Monreal nanijeli Atleticu prvi poraz

La Liga

U jednom od zanimljivijih susreta 4. kola španske La Lige Real Sociedad je savladao Atletico Madrid s 2:0.

Real Sociedad je imao težak meč na svom stadionu u San Sebastianu, ali je uspio na kraju da uz sjajnu podršku navijača i veliku borbenost na terenu ipak sruši goste iz Madrida.

Atletico je došao s puno sampouzdanja nakon tri pobjede u prva tri kola, ali uslijedio je i prvi hladan tuš za momčad Diega Simeonea.

Do 58. minute bila je egal utakmica, a onda Martin Odegaard pogađa za slavlje domaćina, da bi samo tri minute kasnije Sociedad stigao i do drugog gola.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Još jedan novajlija, Nacho Monreal, upisuje se u strijelce i Sociedad je proslavio veoma bitnu pobjedu.