Pojedini članovi Nice neće po lijepom pamtiti gostovanje u Beogradu

Zdravstveni problemi krojili i sastav

S. Mlaćo
Nekoliko članova delegacije francuske Nice neće po lijepom pamtiti gostovanje kod beogradskog Partizana.

Bilo je 1:1, a uoči meča gosti su imali velikih problema.

Nekoliko članova delegecije se razbolilo, a pojedini su završili u bolnici.

Osjetili su slabost i zatražili su pomoć doktora te su prebačeni u bolnicu.

Trener Nice Lucien Favre je kazao da je pet- šest igrača imalo problema, no nije htio govoriti o njihovim imenima.

Nije kazao ni o kakvim problemima se konkretno radilo, no bilo je određenih promjena u ekipi pred sami meč.

Treba istaći da je Nica imala manju podršku svojih navijača koji su od domaćih simpatizera nagrađeni aplauzima.

Razlog je skandiranje “Kosovo - Srbija“, koje se čulo od grupe navijača kluba iz Francuske.

Duel u Beogradu ponudio je zanimljiv fudbal, a prvi su se radovali gosti. Igrala se druga minuta kada je Bryan pogodio za 0:1.

Partizan se oporavio od ranog pogotka, igrali su veoma dsiciplinovano sa nekoliko dobrih akcija u fazi napada, a to je na naplatu došlo u 60. minuti kada je Diabate pogodio za 1:1 na asistenciju Natcha.

U ostalim duelima također je bilo zanimljivo, a izdvaja se poraz Fiorentine od Basaksehira rezultatom 3:0. Ljubičicama ne ide dobro na startu UEFA konferencijske lige jer su u prvom kolu grupe A na svom terenu remizirali sa Rigom rezultatom 1:1.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Husrefbeg22
to nisu navijaci Nice vec maskirani francuski cetnici. A to sto nekolicini igraca nije bilo dobro, sigurno je pzlilo od hrane. To su uobicajena srpska posla sluze se svacim da dodu do svoga cilja. Nikada oni nece postati dio civilizirane Evrope.