Vrijedan rezultat za Partizan, novi debakl za Italijane

UEFA konferencijska liga

H. Zilić

Odigrani su mečevi drugog kola UEFA konferencijske lige.

Za ljubitelje fudbala u regiji svakako je najzanimljiviji bio duel Partizana i Nice u okviru grupe D.

Duel u Beogradu ponudio je zanimljiv fudbal, a prvi su se radovali gosti. Igrala se druga minuta kada je Bryan pogodio za 0:1.

Partizan se oporavio od ranog pogotka, igrali su veoma dsiciplinovano sa nekoliko dobrih akcija u fazi napada, a to je na naplatu došlo u 60. minuti kada je Diabate pogodio za 1:1 na asistenciju Natcha.

U ostalim duelima također je bilo zanimljivo, a izdvaja se poraz Fiorentine od Basaksehira rezultatom 3:0. Ljubičicama ne ide dobro na startu UEFA konferencijske lige jer su u prvom kolu grupe A na svom terenu remizirali sa Rigom rezultatom 1:1.

DamirT
Pola teksta nepravilno. Je li vi vidite sta napisete prije nego objavite neki tekst? Herats,Dnipor,Zalgiirs? Pisete Basaksehir pobijedio Fiorentinu 2-0, a ispod objavite rezultat 3-0. Boze sacuvaj.