Oglasili se iz Mladosti iz Kikača: Kraj genocida u Kikačima, sudija je masakrirao naše momke
U jednom trenutku utakmica je čak bila i prekinuta zbog prigovora domaćih, a nakon što je završena utakmica, iz Mladosti su se oglasili na zvaničnoj Facebook stranici kluba.

Nakon ispadanja iz Kupa TK

E. Oštraković

Mladost iz Kikača danas je poražena na domaćem terenu u polufinalu Kupa TK od Svatovca iz Poljica rezultatom 4:1.

Nezadovoljni su domaći bili suđenjem glavnog arbitra Edina Mujkića iz Doboj Istoka, kao i njegovog pomoćnika Arnela Novalića tokom prvog poluvremena.

Njihovu objavu sa zvanične Facebook stranice kluba prenosimo u cjelosti.

"KRAJJJJJ “GENOCIDA” U KIKAČIMA

MLADOST Kikači - SVATOVAC Poljice (0:3) 1:4

Strijelci: SAVIĆ Danijel

Ko je bio danas vidjeo je šta sve ljudi urade za sitne pare ili bolje rečeno da bi bili prekomandovani već sutra u premierligu.

Tako je Edin MUJKIĆ iz Doboj Istoka masakrirao naše momke već u prvih 30 minuta pokazao 5 žutih kartona i svirao jedanesterac za goste. Naši momci što god su pokušali bili su sankcionisani ili opomenom ili žutim kartonom a u pokušaju napada ofsajd signalizacija sudije koji već sudi premier ligu Arnel NOVALIĆ.

U 40-toj minuti na prvu i jedinu psovku na već tada 0:3 glavni arbitar Mujkić šalje Kovačević Almira u svlačionicu tj pokazuje mu crveni karton. Dok NOVALIĆ Arnel kaže isključi obojicu domaćih igrača, kao još jednog da našeg igrača izbaci glavni arbitar zbog prigovora cijele ekipe na ovaj do sad nevidjeni crveni karton., faktički nismo smjeli više ni pričat nit tražit bilo šta da bi utakmica se nastavila.

Drugo poluvrijeme s igračem manje završilo je 1:1 uz naravno PS sudjenje.
Za lijekova vam zatrebalo bagro najveća ! Treba kanton i država da znaju i uče na našim greškama od ovih stručnjaka! I da, gostu nije pokazao niti žuti karton, niti ga za bilo što upozorio, požurio itd itd.

Delegat u jednom trenutku zove glavnog arbitra Mujkića i kaže bio ti je faul za domaćina moraš to vidjet. On samo šuti i obori glavu. Kad je isključio Kovačević Almira, odlazi delegatu i kaže ja neću nastavljat meč bez policije,, kad ga delegat pita pa jel ti navijači prave problem, isti odgovara nije navijači su dobri nego zbog igrača treba mi policija..
Dno dna znači ovo ljudi moji ne postoji šta se danas dešavalo svega što se još ne možemo sjetit jer je vruća glava ...