Žulj i društvo šokirali Zmajčeke

Senzacionalan rezultat

H. Zilić

Veliku senzaciju vidjeli smo u 11. kolu slovenske Prve lige.

Fenjeraš Radomlje šokirao je Ljubljanu i savladao Olimpiju sa 2:3 u nevjerovatnoj utakmici.

Olimpija je povela u 32. minuti golom Nukića iz penala, a izjednačenje donosi Kregar u 40. minuti.

U 45. minuti Nukić postiže drugi gol za 2:1, a rezultat je mogao biti i ubjedljiviji, ali bh. fudbaler Marko Žulj je u odbrani Radomlja imao nekoliko odličnih intervencija.

Kod oba gola Olimpije učestvovao je bh. reprezentativac Almedin Ziljkić.

U nastavku preokret i čudo.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Prvo je Nukić utakmicu od sjaja doveo do očaja i dobio crveni karton u 83. mnuti, tačnije drugi žuti. Nakon toga šok.

Bivši napadač Sarajeva i Mladosti Gedeon Guzina u 83. minuti pogađa za 2:2, da bi Šarić u 87. minuti pogodio za 2:3 i veliki trijumf Radomlja.