Mura slavi Nardina: Bh. napadaču deset minuta bilo dovoljno da kupi srca navijača

Mulahusejnović pogodio u debiju

H. Zilić

U zaostaloj utakmici petog kola slovenske Prve lige Mura je sa 4:2 savladala Radomlje.

Aktuelni prvaci su odigrali najbolji ligaški meč ove sezone, ali nije krenulo sve tako bajno.

Igrala se prva minuta kada su gosti poveli sa 0:1. Šarić je pogodio na asistenciju Zabukovnika.

Mura se ekspresno vraća i Lotrić u 14. minuti poravnana na asistenciju Marosa.

Radomlje je igralo sjajno u prvih 45 minuta, a Gucek u 34. minuti sjajno upošljava Vargu koji pogađa za 1:2.

Ipak, na odmor se odlazi sa neriješenim rezultatom obzirom da je Marosa u 45. minuti pogodio za 2:2, Lotrić je sada uzvratio asistencijom.

U nastavku bolja igra Mure, a jedan od heroja psotao je bh. napadač Nardin Mulahusejnović koji je krajem augusta stigao iz redova Kopera.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Mulahusejnović je na teren ušao u 61. minuti umjesto Marosa, a u 74. pogodio je za 3:2. Prethodno je Maros u 50. minuti promašio penal.

Konačnih 4:2 postavlja Klepac u 82. minuti ove sjajne fudbalske predstave.