Olimpik slavio protiv Rudara na oproštaju Dejana Bandovića

Zanimljiv meč na Otoci

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Zanimljiv meč odigrali su na Otoci Olimpik i Rudar (3:1). Domaći su poveli već u drugoj minuti preko Stojanovića, ali Rudar je uzvratio pogotkom Subašića  u 11. minuti.

Nakon toga sjajnu priliku za Rudar imao je Šubo, no pogodio je prečku. Olimpik je mogao povesti preko Zebe, kada je iskusni vezista izašao sam na golmana Rudara, ali ovaj je dobro reagovao.

U 60. minuti Zeba ubacuje, a Jusić glavom pogađa za 2:1.

Rudar se nije predavao, ali je pitanje pobjednika riješio Pehar. Treba istaći da se u ovom meču od aktivnog bavljenja nogometom oprostio golman Olimpika Dejan Bandović.

Bandović je sa terena ispračen uz aplauze i bakljadu.