Ovaj čovjek je od čelika: Već pet mjeseci igra sa slomljenim zglobom i nema namjeru stati
Napadač Wolverhamptona Raul Jimenez već pet mjeseci igra sa slomljenim zglobom.
Njemu je prije pet mjeseci stradao zglob ruke u duelu protiv Chelseaja, ali sjajni meksikni napadač nije ni pomišljao da ode na pauzu zbog toga.
Povredu je potvrdio menadžer Wolvesa Nuno Espirito Santo, ali Raul jednostavno nema namjeru da stane.
"Ima problema sa zglobom. Je li ga slomio? Jeste! Mora biti pažljiv uvijek i maksimalno se zaštititi", istakao je Nuno.
Jimenez će večeras biti u startnoj postavi za revanš meč Evropske lige protiv Torina, a iz prvog meča engleski klub ima prednost od 3:2.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.