Ovo ima samo u Turskoj: Igrač sudiji pokazao crveni karton

Ludilo na utakmici Galatasaray - Trabzonspor

Endin Čaušević

Fudbaleri Galatasaryja danas su na domaćem terenu savladali Trabzonspor (2:1) u okviru 22. kola turske Super lige.

Nevjerovatnu utakmicu danas su odigrali Galata i Trabzon, a sudija je u ovoj utakmici pokazao čak četiri crvena kartona za goste. Ipak, utakmicu je obilježio detalj iz 86. minute kada je direktan crveni karton dobio rezervista Dursun.

Naime, Dursun je pobijesnio na glavnog sudiju današnje utakmice zbog lošeg suđenja pa mu je oteo crveni karton iz ruke i njemu ga pokazao.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Gosti su poveli u 25. minuti utakmice preko Zengina, ali je Galata golovima Podolskog i Inana stigla do pobjede.