PAOK u derbiju bolji od AEK-a, Šabanadžoviću sat vremena

Pogodak sa penala odlučio meč

S. Mlaćo

U derbiju 18. kola Super lige Grčke PAOK je pred svojim navijačima savladao AEK 1:0.

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, da bi u 57. minuti domaći poveli. Siguran sa 11 metara bio je Vierinha.

Bila je to sporna situacija uz mnogo protesta gostiju, no glavni sudija pokazao je na 11 metara.

Do kraja meča nije bilo pogodaka, a u drugoj minuti sudijski nadoknade Hult je isključen kod gostiju. Par minuta kasnije ista sudbina zadesila je Livaju.

Potražite više informacija na temu Super League:

Bh. vezista Anel Šabanadžović na terenu je proveo 64. minute, kada je šansu dobio Oliveira.

U prošlom kolu na terenu je proveo 45 minuta, a upisao je i asistenciju, te sigurno možemo reći da je nekadašnji član Željezničara dobio povjerenje stučnog štaba tima iz Atina.