Pape se drži za glavu: Tri penala za poluvrijeme protiv njegovog tima

Nevjerovatna situacija

Alanyaspor kojeg sa klupe predvodi nekadašnji selektor BiH Safet Sušić gubi protiv Osmanlispora sa 3:0.

U ovom rezultatu ne bi bilo ništa čudno da Osmanlispor nije postigao sva tri gola sa bijele tačke i to samo nakon pola sata igre.

Sudija ovog meča je prvo u 13. minuti pokazao na bijelu tačku. Pogodio je Cikalleshi, da bi u 20. minuti novi penal u gol pretvorio Cagiran.

Devet minuta kasnije i treći penal. Iako se Sušić držao za glavu, sudija je bio nemilosrdan, a precizan izvođač je Gurler za 3:0.