Parižani nastavili niz

Liga 1

Teme:

PSG je u meču osmog kola francuske Lige 1 savladao Dijon s 4:0.

Parižani su u sjajnoj seriji pobjeda u domaćem prvenstvu, a večeras su bez većih problema savladali Dijon.

Tuchel je malo miješao sastav, Mbappe je tek u nastavku zaigrao, ali i takav pariški tim je bio daleko jači od Dijona.

Moise Kean je u prvih 23 minute postigao dva gola i nagovijestio trijumf Parižana, a do kraja meča rezerivsta Mbappe postiže još dva gola i postavlja konačnih 4:0.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

PSG ima 18 bodova, bod više od Lillea, koji doduše ima utakmicu manje i za sada je jedini tim u Ligi 1 bez poraza. PSG ih ima već dva, oba na startu sezone.