Partizan i Zvezda uvjerljivi, Zakarić strijelac

Srbijanska Superliga

Nogometaši Partizana deklasirali su Čukarički pred praznim tribinama (3:0) u meču Superlige Srbije.

Partizan je bio favorit i na kraju je lagano došao do nove pobjede, a prvi gol je pao nakon pola sata igre.

Gomes se dobro snašao u šesnaestercu Čukaričkog i pogodio, a pri rezultatu 1:0 za Partizan se i otišlo na odmor.

U šestoj minuti nastavka bh. reprezentativac Goran Zakarić je povisio na 2:0, da bi do kraja meča Partizan postigao još jedan gol.

Zdjelar je u 87. postavio konačan rezultat, a Partizan je sada treći sa 30 bodova.

S 3:0 slavila je i Crvena zvezda i to u derbiju kola protiv Radničkog iz Niša. Lider je protiv drugoplasiranog tima prvenstva slavio uvjerljivo, golovima Boakyea i Bena iz penala, te u nastavku Boakyea i iz igre.