Sudar vječitih rivala donio je mnogo vatre, ali ne i pobjednika
Foto - EPA

Remi Partizana i Crvene zvezde

Partizan i Crvena zvezda odigrali su večeras u Beogradu 168. vječiti derbi, a na kraju u dueli najvećih rivala pobjednika nije bilo (1:1).

Dosta dobar derbi viđen je u duelu vječitih. Zvezda je imala prednost, ali domaći su uspjeli da dođu do jednog boda u ovom meču.

Poprilično dinamična utakmica viđena je u prvom dijelu. Oba tima imala su svoje šanse, a Zvezda je na odmor otišla vodstvom od 1:0.

Spektakularan gol postigao je igrač crveno-bijelih Osman Bukari. Iz koljena je uhvatio volej na jednu odbijenu loptu i pogodio je mrežu Partizana za prednost od 1:0.

Imao je Partizan veliku šansu da postigne pogodak u 45. minuti meča. Marković šutira glavom, Borjan mu skida udarac.

Partizan do izjednačenja stiže u 55. minuti. Pregledom VAR-a utvrđeno da je Katai pokosio Živkovića u kaznenom prostoru i dodijeljen je penal Partizanu.

Bibras Natcho je siguran s bijele tačke i pogodio je mrežu gostujućeg tima za izjednačenje rezultata na 1:1.

To je na kraju bio i konačan rezultat. Imala su oba tima šanse da dođu do pobjede, ali izostala je prava završnica.

Crvena zvezda prva je na tabeli. Crveno-bijeli imaju 19 bodova, a Partizan je tek sedmi i ima 12 osvojenih bodova.