"Delfini" traže trenera

Pescara raskinula saradnju sa Oddom

Serija loših rezultata Pescare rezultirala je prekidom saradnje sa dosadašnjim trenerom Massimom Oddom. 

"Delfini" pod vodstvom Odda nisu ostvarili zacrtane ciljeve i trenutno u Seriji A zauzimaju posljednju poziciju sa svega devet osvojenih bodova, a po bodovnom učinku su statistički najlošija ekipa Liga petica.

Nakon posljednjeg poraza od Torina (5:3) u klubu su odlučili prihvatiti ostavku Odda koji se zahvalio Pescari na dosadašnjoj saradnji, a promjena na trenerskoj poziciji bi trebala biti "šok terapija" koja bi pokrenula ekipu.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Odda, koji je sa Pescarom izborio povratak u elitno italijansko nogometno društvo, na trenerskoj poziciji će privremeno zamijeniti Luciano Zauri. 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi