Pirić debitovao za Maribor, ali ipak ne može biti zadovoljan

Kiks na Ljudskom vrtu

Maribor je danas u 2. kolu slovenačke Prve lige odigrao samo 0:0 sa novim prvoligašem Murom, čime je napravio prvi kiks u novoj sezoni.

Mariborčani su većim dijelom utakmice imali više od igre, ali danas je zakazala realizacija pa su gosti osvojili veliki bod na vjerovatno najtežem gostovanju u državi.

Svoj debi na golu Maribora imao je Kenan Pirić, reprezentativni bh. golman koji je na Ljudski vrt stigao iz Zrinjskog. Svoj dio posla je Pirić obavio veoma dobro, ali na njegovu nesreću izostao je rezultat.

Za Maribor je zaigrao i Jasmin Mešanović, koji je u igru ušao u 63. minuti te 15 minuta kasnije zaradio javnu opomenu.