
Pjanić daleko ispred svih: Pogledajte koliko vrijede reprezentativci Bosne i Hercegovine
Riad Bajić
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine nastavlja u oktobru kvalifikacije za Evropsko prvenstvo utakmicama protiv Finske i Grčke.
Bajić je standardan kada je u pitanju spisak, ali ne i kada se riječ o igri za bh. selekciju. Bivši napadač Željezničara ljetos se vratio u Konyaspor, a trenutno mu je vrijednost 3 miliona eura.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.