Plemići demolirali Travnik za prvo mjesto

Premijer liga, juniori, 18. kolo

Juniori Zrinjskog pregazili su Travnik (7:0) u susretu 18. kola Premijer lige BiH.

Plemići su potpuno nadigrali Vezire, te su bar na 24 sata preuzeli vodeće mjesto na tabeli od banjalučkog Borca.

Već nakon prvog poluvremena domaći su riješili pitanje pobjedina. Dva gola Sušića, te po jedan Mikteka i Albijanića, donijeli su Zrinjskom prednost od 4:0 nakon prvog poluvremena.

Nastavak donosi još tri gola u mreži gostiju iz Travnika. Čavar je povećao na 5:0 u 71. minuti, Sušić je u 76. minuti trećim golom pogodio za 6:0, da bi Sabljić u 80. minuti postavio konačnih 7:0.

Juniorska Premijer liga, 18. kolo:

Zrinjski - Travnik 7:0 (Sušić 11', 36', 76', Miktek 15'p, Albijanić 23', Čavar 71', Sabljić 80')

ZRINJSKI: Miletić, Miličević, Kožul, Bevanda, Vulić, Krtalić, Vukša, Miktek, Sušić, Čavar, Albijanić.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: