Pljušte golovi širom Evrope: Nevjerovatan rezultat u Češkoj
Foto - EPA

Plzen razbio Mladu Boleslav

Prva liga Češke nastavljena je danas utakmicama 26. kola, a uvjerljivu pobjedu ostvarila je ekipa Viktorije Plzen protiv Mlade Boleslav. Bilo je čak 7:1.

Već u prvom poluvremenu gosti su bili potpuno deklasirani. Dva gola Cermaka, te Beaguela i Havela donijela su domaćim prednost od 4:0 nakon prvog dijela.

U nastavku su viđena još četiri gola. Cernak i Chory su pogađali na otvaranju drugog poluvremena za 6:0, da bi Mihalik na deset minuta prije kraja pogodio za 7:0.

Gosti su uspjeli da dođu do počasnog gola, a pogodio je s penala Klima za konačnih 7:1.