Po dva pogotka Ramića i Durakovića za sigurnu pobjedu kadeta Željezničara

Plavi bez problema protiv Krupe

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Sigurnu pobjedu danas su na pomoćnom terenu stadiona Grbavica slavili kadeti FK Željezničar nad vršnjacima iz FK Krupa. Bilo je 4:0, a čak tri pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

Plavi su poveli u petoj minuti preko brzonogog Ramića, a na 2:0 povisio je samo dvije minute kasnije Duraković.

Konačnih 3:0 u prvom poluvremenu postavio je drugim pogotkom Duraković.

U drugom poluvremenu veliki broj prilika za domaće, a posljednji pogodak je viđen u 45. minuti kada Zlatan Ramić postiže svoj drugi pogodak.

Do kraja susreta mreže se nisu tresle i Plavi su slavili sigurnu pobjedu.