Opklada da ce biti 2:2
burek_sa_mesom
OGNJEN OGI VRANJEŠ!
teddy sheringham
Igrali 30 minuta prvog. Potom neshvatljivo dali loptu Grcima. Grci nikad gori, da nije penala i crvenog, ne bi ništa napravili. Džeko mamuran, nije opucao po golu, Robi nema pojma o timingu. Ubacuje izgubljenog Miloševića, umjesto štopera, pa da oslobodi Kolašinca. Kodru od prve ubuće. Ako ništa, neka grize.
Torres9
Crno je ,al zamalo moglo je i gore biti ... Sledece tekme Finska -Bih Grcka -Italija.
Gari Garinča
Ne igra se utakmica 20 minuta. Kakva je ovo taktika ???
Rodjeni1985
Igrali smo 15 min!
Kiss
komentatora mijenjati pod hitno,mahalaš jedan obični
Benjamingst
Grcka je za klasu bolja od nas. Ljudi su 70 minuta napadali igrali dali 2 gola... a mi 20 minuta odigrali vrhunski vodili da ih dokrajcimo mi se povlacimo... Ova Grcka nakon Zenice ce iskoristiti u svoju korist za EURO mi idemo sa Finskom u baraz... Ali ne na EURO mislim na nas. Losi smo.
Adnanos
Boli njih kifla. Sutra ja moram na poso a sad nemogu ni jest a ni spavat. Bilo bi lakše ovo prebrodit da ja igram za Romu i da sam ja igro. A nije mi grah pao kako treba
Honduras
Očekivat neku srecu i nafaku u černobilskoj zenici to je van svake pameti.gledam isto kurdi na tribinama.
Velez1922
Samo velez mostarski...volim te mama al ne kao veleza
Adnanos
Čuvaju se za baraz. Ima baraz za one koji misle da nema. Završetak lige nacija je baraz za Evropsko
Benjamingst
Baraz imaju 4 ekipe pobjednik ide dalje. BiH moze da igra protiv Ukrajine, Danske pa mislim da su sanse male...
Dobar,Los,Zao
Grćka upornost!Psihologija je ćudo! Ljudi igraju svih 90 min!Grćki trener vrsi sve tri izmjene,uvodi svjeze igraće,ovaj nas tek kad je zagustilo mijenja,ovo kod nas je sve tanko!
Alkma
Pa da smo birali sebi grupu laksu dobili ne bi nemamo zrelost reprezentacije grcka gubi 2:0 i nema skleleta lagano organizuju napad kod nas na hrkljus preskace se igra cist primjer nase lige ovako nasi klubovi igraju sve na neku brzinu hoce sve negdje u stranu lopte nista konkretno
dragonBH
...u njeg je mati znala da se on drogira...
dragonBH
..u njeg je mati znala da se on drogira...
konjnakvadrat
BN78
Ono kada Spaho,koji pripada narodu koji antitalentovana za bilo koji sport,omalovazava druge.Spaho drzi se ti sjedece odbojke ,tu ces imati radosti prenosa.
mer12
Bolji je Pjanic igrac nego svi tvoji Srbi zajedno, i otkaci sa naseg portala
Benjamingst
BN78 ni Srbija nije u Fudbalu nesto posebno... jucer ste imali srece u Portugal a imate jos 7 utakmica. BiH je morala uzeti 3 boda sinoc, Ali nadam se da ce Prosinecki odvesti na EURO. Nece ni Grcka ni Finska uzeti vise od 17 bodova u ovoj grupi. BiH moze do 18
Adnanos
Od 20 minute se branimo. Reko sam ženi u 30 minuti da li se sjeća Kipra kad smo vodili 2-0. Da se nismo branili već napadali nebi do gola došli a kamoli penal ili crveni. Svaki put isto sranje. Protiv sjeverne irske smo izgledali kao amateri. Ni dan danas neznam kako smo uopste pobijedili. Igra nelici no nasta. 20 minuta igrali i onda dali loptu grčkoj da radi šta žele. Može te me komotno na redaljku ako se mi plasiramo igdje sa ovom igrom.
dragonBH
Sa zenom gledas tekmu?! Svaka cast, moja misli da je slika stala kad prikazuju ofsajd situaciju :)
mirza24
Prosinecki klosaru neznas voditi ekipu odlazi
Seva1956
Džeko najgori igrač na Balkanu! Da smo igrali bez njega , sigurno bi pobjedili !
Aduka
Benjamingst
Dzeko se moze oprostiti neka da mjesto Kodri...
SakeArsenal
Nismo mi prokockali nego nas je sudija prokockao. Potplaćenost sa svih strana, zbog ovakvih stvari prestajem pratiti fudbal
Benjamingst
Ima I toga, sudija je uradio sto su nardelli iz UEFE a do Grka je dali ce okrenuti rezultat. Posto ce UEFA dati Pjanicu 2 utakmice zabrane, da olaksaju Italijanima utakmicu protiv nas. A mi se borimo za to drugo sa Grcima I Fincima...18 bodova ko osvoji ide kao drugi na EURO
@dn@n
Vječito imamo problema sa ovim ciganima. Sretni smo da nismo primili još jedan na kraju,kako smo se branili. I ovaj komentator na novoj nek ide više u penziju. Priča gluposti, zgadi mi utakmicu kad ga čujem
Aconcagua
Jad i čemer. Isto sam komentarisao i protiv Armenije i rekao da nećemo ni Grčku dobiti, a neki bezmozgaš se javljao nešto. Utakmica se igra 90 minuta, ne 15. I sva igra se svodi na, što bi stari rekli ho-ruk. Ništa se nije popravilo pod Robijem, malo sreće više imamo nekad i to je to. Zbogom Euro. Nećemo tamo ni kroz baraž.
Jadnimi
Pametnjakoviću, nema baraža.
Bajram Sabani
Slažem se s tobom, ja nisam gledao od početka, ali gledao sam malo poslije crvenog. Mi igramo kao da imamo 4 igrača manje, pa u današnjem fudbalu jedan igrač manje se i ne osjeti kad imaš prave igrače. Kod niko ne smije preuzet odgovornost, uzeti loptu, držati je, napravit nešto... Daj boze da se plasiramo... A i ovaj komentator, bože sačuvaj...
Aconcagua
Nisam pametnjaković, imaju dodatna mjesta kroz Ligu nacija. Lakše napisati baraž.
Adnanos
Ima baraz. Mi smo već u barazu protiv švedske. Ali upravu je momak
Benjamingst
Ima baraz samo sto si poceo pratiti Fudbalu od danas.
Gladijajator iz mraka
baho izbaksuzira
@dn@n
Ma kad ga čujem muka mi dođe. Najlošiji komentator u istoriji :)
payron
Jebem ja sudiji mater cifutsku crveni niđe veze i gdje je var sada ovdje ga nema
ljoze01
cuj var u Bosni hahahahahaha
arman4
nema var u kvalifikacijama
dragonBH
Mi smo umjetnici da prokockamo sve :) treba nesto mjenjat, i sad iz igre nismo puno prilika napravili.. Svejedno, treba podrska ovim momcima! Idemo naprijed, VOLIM TE BOSNO
Benjamingst
Dragon treba se rijesiti Duljevica, Dzeko neka ulazi sa klupe... Visca na klupu, a Hajrovic neka igra. U napad Kodro ili Demirovica.... Igrati 90 minuta a ne 15 ili 20.... ovo je uzasno
Leo
Svaka čast Grčkoj, ali je ovo tek početak. Tek se uigravamo ;)
ArminA
Ovom sudiji treba jebavati familiju dok ne pocrkaju sve a njega svezati da sve gleda jebem mu dijete !!!