Pogledajte golove sa utakmice Srbija - BiH

Remi u Staroj Pazovi

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine je danas remizirala sa Srbijom u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u Staroj Pazovi.

Nakon što je naš tim prije dva dana na istom mjestu deklasirao Srbiju sa čak 5:0, današnji meč je okončan rezultatom 3:3.

BiH je povela preko Hadžića sa 1:0, da bi Srbija golom Račića izjednačila na 1:1. Besim Šerbečić je krajem prvog poluvremena pogodio za prednost našeg tima od 2:1, da bi Srbija golovima Lambudića i Cvetkovića došla do preokreta i vodstva od 3:2.

Konačan rezultat utakmice postavio je Mato Stanić, a u nastavku pogledajte sve golove sa utakmice.