Nerealan rezultat na meču Portugal - Lihtenštajn

Devet golova u 45 minuta

Mlada reprezentacija Portugala je u prvih 45 minuta uspjela protiv Lihtenštajna postići čak devet golova.

Portugalci nisu imali milosti prema rivalu i nakon prvih 45 minuta meča koji se igra u Vizeli vode sa 9:0.

Golijada je krenula u petoj minuti kada je vodstvo Portugalu donio Tavares, da bi zatim do 25. minute Portugalci postigli još pet pogodaka.

Tri je zabio Goncalo Ramos, a pogađali su još Fabio Silva i Andre Almeida.

Od 37. do 44. minute Portugal zabija još tri gola. Vieria je pogodio iz penala za 7:0, a Ramos 39. minuti zabija četvrti put večeras za 8:0, da bi Fabio Silva u 44. postigao gol za 9:0.

Nevjerovatan rezultat u Vizeli i vidjet ćemo hoće li u nastavku Portugalci stati na kočnicu ili će još više poniziti rivala.