Poslije genijalnog poteza Ibričić poručio: "Sviraj nešto narodno"

Rijetko viđena majstorija

A. Čaušević

Senijad Ibričić blista ove sezone te je na pravom putu da sa ekipom NK Domažale izbori novi izlazak na euroscenu.

Domžale su jučer na svom terenu dočekali Celje te su odigrali 1:1. Gosti su vodili golom Vizingera iz 24. minute, a domaćim je bod donio Nicholson u 85. minuti.

Nicholson za gol treba biti zahvalan Ibrčiću koji je na genijalan način "izveo" penal te upisao novu asistanciju.

Ibrčići je u stilu istinskih velemajstora fudbalske igre loptu gurnuo prema naprijed, a Nicholson nije imao problema da zatrese protivničku mrežu.

Za ovakvo nešto je definitivno potrebno hrabrosti i znanja, a evidentno je da Ibrčiću toga ne manjka.

Ibrčić je nedugo nakon utakmice na društvenoj mreži Facebook objavio video gol uz opis: "Sviraj nešto narodno".

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Bivši bh. reprezentativac je ove sezone u svim takmičenjima zabio 12 golova i upisao isto toliko asistencija.