Povreda Cimirota na debiju za PAOK

PAOK remizirao protiv Xanthija

Ekipa PAOK-a remizirala je u prvom kolu grčke Superlige na svom terenu protiv Xanthija (0:0).

Nekadašnji fudbaler Sarajeva i reprezentativac Bosne i Hercegovine, Gojko Cimirot, od prve minute je počeo ovaj meč.

Ipak, debi neće pamtiti po dobrom. Već nakon 24 minute igre morao je zbog povrede napustiti igru, te je umjesto njega priliku za igru dobio Savvidis.

Xanthi je bio bolji rival u prvih 45 minuta. Imali su dvije odlične šanse, ali se na odmor otišlo bez golova (0:0).

Nastavak donosi potpunu dominaciju domaćeg tima. Ipak, iako su se prilike pred golom gostiju redale, do kraja se mreže nisu tresle.