Haos u Grčkoj: Prekinuto finale Kupa nakon što je igrač pogođen kamenom!

Nevjerovatne scene

E. Ganibegović

Večeras se na Spiros Louis stadionu u Atini igra finale Kupa Grčke.

Panathinaikos nakon prvih 45 minuta vodi protiv PAOK-a rezultatom 1:0, a strijelac je u 33. minuti s 11 metara bio Canalapiedra.

Španski fudbaler napravio je užasnu gršku slaveći gol ispred naviajča PAOK-a, koji su počeli bacati predmete na fudbalere protivničke momčadi.

Jedan od predmeta, preciznije kamen, pogodio je Aitora Cantalapiedru u ruku, a sudac je označioprekid utakmice. Igrači dviju momčadi poslani su u svlačionicu, gdje su stigli nakon opšte tučnjave.

Utakmica je nastavljena nakon 30-ak minuta prekida.

Inače, utakmicu sudi renomirani španski sudija Antonio Mateu Lahoz.

MaDaj
Eeee sine pa zašto ih niste istjerali sa stadiona pa tek onda nastavili …
0 0
user1644068495
Eto a u nas se cude kad dva igraca budu pogodjena ,sto ne zeli ekipa da nastavi utakmicu .....apsurdistan