Antonio junak londonskog derbija, Leicester bolji od Brentforda

Premiership - 9. kolo

H. Zilić

Odigrana su dva duela od 15 sati u današnjem programu devetog kola Premiershipa.

U londonskom derbiju West Ham je sa 1:0 savladao Tottenham, a junak je bio Antonio.

Reprezentativac Jamajke je u 72 minuti na asistenciju Cresswella pogodio za veliki trijumf Čekićara.

I drugi meč je odigran u Londonu. Brentford je dočekao Leicester i konačan rezultat je bio 1:2 za goste.

Poveli su gosti golom Tilemansa u 14. minuti sa 0:1, a izjednačio je Jorgensen pogotkom u 60, minuti na asistenciju Jensena.

Trijumf Lisicama donosi Maddison golomu 73. minuti, a asitent je bio u posljednje vrijeme sjajni Daka.

Od 17:30 na rasporedu je najveći engleski derbi i jedna od najvećih svjetskih utakmica duel Manchester Uniteda i Liverpoola.