Redsi počistili Aston Villu, slavilo se i u Londonu

Premiership, 4. kolo

Haris Zilić

U nedjeljnom terminu od 15 sati odigrana su dva duela četvrtog kola engleskog Premiershipa, a dobar dan je bio za navijače Liverpoola kojima su njihovi ljubimci priredili utakmicu bez stresa i nervoze.

Redsi su odigrali sjajan meč protiv Aston Ville.

Odlična partija izabranika Jurgena Kloppa i na kraju siguran trijumf rezultatom 3:0.

Poveo je Liverpool u trećoj minuti golom pojačanja Szoboszlaija na asistenciju Arnolda.

Do 2:0 Liverpool dolazi u 22. minuti autogl je postigao Cash, a to je bio i rezultat prvog poluvremena ove utakmice.

Početkom drugog poluvremena nova lopta u mreži Aston Ville, strijelac je bio Salah u 55. minuti na asistenciju Nuneza.

Nakon toga i Redsi su spustili gas, tako da su iskusno čuvali vodstvo do kraja utakmice.

U drugom meču u istom terminu Crystal Palace je savladao Wolverhampton rezultatom 3:2.

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu.

Palace je do golova došao preko Edouarda u 56. i 84. minuti i Ezea u 78. minuti. Za Vukove su pogodili Hwang Hee-Chan u 65. minuti susreta i Cunha u sedmoj minuti sudijske nadoknade vremena.