Rashford junak Uniteda, pukla "petarda" u Londonu

Zaostale utakmice Premiershipa

Haris Zilić

Odigrana su i dva zaostala susreta engleskog Premiershipa gdje smo vidjeli nastavak borbe u vrhu tabele.

Manchester United je u zaostaloj utakmici 25. kola na Old Traffordu savladao Brentford sa minimalnih 1:0.

Junak Crvenih đavola bio je Rashford koji je postigao pogodak u 27. minuti susreta na asistenciju Sabitzera.

United je sada četvrtoplasirani sa 53 osvojena boda.

Newcastle ne odustaje od Lige prvaka i nakon ove večeri Svrake su došle do treće pozicije sa 53 osvojena boda i boljom gol razlikom od Manchester Uniteda.

Newcastle je u zaostaloj utakmici sedmog kola odigrao silovito u Londonu i pregazio West Ham sa čak 5:1.

Počelo je sve u šestoj minuti kada je Wilson pogodio za 1:0, a u 13. minut Joeliton pogađa za 2:0 i bilo je jasno dabi ovo mogla biti teška noć za Čekićare.

West Ham je malo u život vratio Zouma golom za 2:1 u 40. minuti, ali to je bilo sve od domaćina.

U nastavku još bolja igra Newcastlea.

Wilson u 46. minuti postiže svoj drugi pogodak za 3:0, a u 82. minuti Isak je bio precizan za 4:0.

Newcastle ja nakon toga imao priliku za peti gola preko Isaka, ali izostala je završnica.

Ipak na kraju utakmice pukla je "petarda" u 90. minuti, Joeliton također postiže svoj drugi gol za konačnih 5:1.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: