Preokret Osasune protiv Villarreala
(Foto: EPA)

La Liga, 8. kolo

Osasuna je u 8. kolu La Lige savladala na svom El Sadaru ekipu Villarreala sa 2:1.

Gosti su bolje ušli u meč i pogotkom Torresa nakon pet minuta su došli do prednosti i vodstva od 0:1.

Ovaj rezultat se zadržao na semaforu nakon 45 minuta igre, da bi u nastavku meča domaći sastav uspio da dođe do preokreta.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Roncaglia je fantastičnim udarcem sa 25 metara pogodio mrežu gostiju za 1:1.

Do tri boda Osasuna stiže u 79. minuti. Sretno i spretno je pogodio Chimi Avila za 2:1 i važan trijumf svog tima.