Zanimljivi dueli u Gradačcu i Gračanici

Odigrana su još dva meča 28. kola Prve lige FBiH.

Ekipa Bratstva je odigrala još jedan odličan meč ove sezone.

Tim iz Gračanice je ubjedljivo savladao Igman sa 3:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda u nastavku rapsodija domaće ekipe.

U 55. minuti Poturalić pogađa za 1:0, a dvije minute kasnije Jaganjac je siguran za 2:0.

U finišu meča još jedan gol u mreži gostiju. Stojanov je u 80. minuti pogodio za 3:0.

BRATSTVO - IGMAN KONJIC 3:0 (Poturalić 55', Jaganjac 57, Stojanov 80')

NK Bratstvo: Čalaković, Buljić, Jaganjac, Aletić, Stojanov, Sejdić, Kulovac, Goralija, Zarić, Poturalić, Mujčić.

FK Igman: Kutić, Hreljić, Bibić, Kašić, Mandžuka, Osmanović, Sabljica, Alešević, Alić, Hebibović, Zukić.

Zvijezda je u Gradačcu dočekala nove prvake i članove Premijer lige tim Posušja.

Posušaci izgleda još slave plasman u elitu, obzirom da je Zvijezda bila bolji rival u ovom meču.

Istina i gosti su imali svoje prilike, a jedini gol na meču vidjeli smo u 11. minuti kada je Vidović pogodio za 1:0 i ispostavit će se na kraju za tri boda Zvijezde.

ZVIJEZDA - POSUŠJE 1:0 (Vidović 11')

NK Zvijezda: Aljkanović, Berbić, Čulum, Antić, Mehić, Milaković, Fačić, Jolović, Vehabović, Đekić, Vidović.

HŠK Posušje: Baćak, Kovačević, Gilja, Buhač, Soldo, Bešlić, Landeka, Mandurić, Barišić T., Brekalo, Bošković.