Prevljak pogodio u 7:1 pobjedi Salzburga

Upisao se u strijelce

Salzburg je u prijateljskom meču sa 7:1 deklasirao BW Linz.

Salzburg je bio izuzetno efikasan protiv niželigaža, a čak pet golova "bikovi" su postigli u prvih 45 minuta.

Koita je u devetoj minuti načeo mrežu Linza, pet minuta kasnije gol postiže Daka, potom ponovo se u strijelce upisuje Koita u 24. minuti...

Smail Prevljak je u 31. minuti postigao četvrti gol za Salzburg, a peti Daka u 35. minuti.

Potražite više informacija na temu Tipico Bundesliga:

U nastavku je Daka još jednim golom kompletirao hat-trick, dok ej Diarra iz penala postavio konačnih 7:1 u 83. minuti. Jedieni gol za goste postigao je Schibert u 55. s bijele tačke.