Prevljak strijelac u remiju Salzburga

Gostima samo bod

S. Mlaćo

U okviru 26. kolu austrijske Bundeslige St. Polten i Salzburga danas su podijelili bodove (1:1).

Meč je loše počeo po goste s obzirom da je Ulmer već u trećoj minuti zaradio crveni karton i morao je pod tuš. Ipak, u 33. minuti jedanasterac za goste i bh. internacionalac Smail Prevljak pogađa sa 11 metara.

U drugom poluvremenu uzbudljiv meč, a u 65. minuti novi jedanaesterac, ovaj put za domaće Siguran izvođač bio je Garlter.

Prevljak je igru napustio u 67. minuti kada je šansu dobio Wolf. Do kraja bez pogodaka i ostalo je 1:1.

Salzburg je i dalje prvi sa 38 osvojenih bodova, dok je St. Polten četvrti sa 21.