Zanimljiv meč u Parizu i veliki rezultat za goste

Pala su četiri pogotka

H. Zilić

PSG je osigurao titulu prvaka Francuske, a u 36. kolu odigrali su zanimljiv meč na svom terenu.

Prinčevi su dočekali Troyes, a konačan rezultat je glasio 2:2.

Vodio je PSG sa 2:0 golovima Marquinhosa u šestoj i Neymara iz penala u 25. minuti.

Činilo se da bi Troyes mogao doživjeti totalni debakl u Parizu, ali gosti se iznenađujuće vraćaju u utakmicu.

U 30. minuti Ugbo je pogodio za 2:1, a u 49. minuti Tardieu iz penala poravnava na 2:2.

Igrala se 57. minuta kada je nakon VAR-a poništen pogodak Neymaru, nakon toga i gosti su imali dobru priliku za treći pogodak, ostalo je 2:2.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Do kraja meča bilo je još prilika, ali ostalo je 2:2 u ovom veoma zanimljivom susretu.

PSG je prvak, dva kola prije kraja imaju 80 bodova, dok je ovaj bod od velikog značaja za Troyes koji je stigao do 37 boda na 15. poziciji i za njih najbitniji podatak je da bježe St. Etienneu šest bodova, a Zeleni su na 18. pozciji koja vodi u play out i imaju 31 bod, ali i meč manje od Troyesa.