PSG-u se nikako ne da da potvrdi titulu: Treća nesreća?

Preokret Nantesa u prvom poluvremenu

PSG je i u prethodna dva kola mogao potvrditi novu titulu prvaka Francuske, ali nije uspio slaviti pobjedu i tako riješiti sve dileme oko osvajača trofeja.

Jasno je da će PSG slaviti titulu kad tad, ali još uvijek je ne uspijeva potvrditi.

Večeras PSG gostuje u Nantesu u okviru 28. kola Ligue 1 i ponovo ima priliku potvrditi novu titulu. Ipak, i dalje im ne ide.

Poveo je PSG sjajnim golom Danija Alvesa u 19. minuti, ali je Nantes do kraja prvog poluvremena uspio doći do preokreta.

Prvo je Diego Carlos u 22. minuti pogodio za 1:1, da bi Majeed u 44. postigao gol za vodstvo Nantesa od 2:1.

Vidjet ćemo da li će PSG u drugom poluvremenu ipak stići do trijumfa.

Inače, "Sveci" su večeras desetkovani, pa je Tuchel bio primoran izvesti "šaren" sastav.