Ovaj čovjek je nezaustavljiv: Maestralan dribling i gol Mbappea protiv Urawe

PSG igra prijateljski meč

Endin Čaušević

Fudbaleri PSG-a igraju trenutno prijateljsku utakmicu protiv Urawe u Saitami.

Igrači PSG-a nalaze se već neko vrijeme na pripremama u Japanu, a danas igraju novu pripremnu utakmicu.

Parižani igraju protiv Urawe i nakon prvog poluvremena vode sa 2:0 i jasno je da će japanski klub teško izbjeći danas poraz.

PSG je poveo već u 16. minuti kada je Icardi bio asistent, a pogodak za 1:0 postigao je Sarabia.

Međutim, detalj koji je obilježio prvo poluvrijeme desio se u 35. minuti, a u centru pažnje našao se nevjerovatni Kylian Mbappe.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Mbappe je sjajnim driblingom prošao jednog igrača Urawe, a potom je iz poprilično teške pozicije uspio da zakuca loptu u mrežu japanskog kluba za 2:0. Majstoriju Mbappea možete pogledati u videu ispod.