PSV ispustio veliku prednost na gostovanju kod Ajaxa

Sjajna utakmica i podjela bodova

E. Oštraković

U derbiju 15. kola prvenstva Nizozemske, ekipe Ajaxa i PSV-a podijelile su bodove.

Naime, gosti su sjajno ušli u utakmicu, imali su prednost od dva gola, ali su do kraja uspjeli sve to prokockati i morali su se zadovoljiti jednim bodom.

Već u drugoj minuti Zahavi je na sjajnu asistenciju Malena pogodio mrežu domaće ekipe. Dvadeset minuta kasnije uloge su bile iste, Malen je dodao da Zahavija, a rezultat na semaforu 0:2.

Do kraja prvog poluvremena Ajax je uspio smanjiti rezultat na 1:2. Strijelac je na asistenciju Tadića bio Promes u 40. minuti.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Konačan rezultat utakmice postavljen je u 65. minuti kada je gol postigao Antony na asistenciju Hallera.