Pukki na čudan način vratio Finsku u meč, ali Ukrajina ih je utišala samo pet minuta kasnije

Ukrajinci vode sa 2:1

E. Čaušević

Reprezentacija Finske igra na svom terenu protiv Ukrajine meč kvalifikacija za Mundijal.

Ukrajinci su odlično otvorili utakmicu u Helsinkiju i nakon svega četiri minute igre poveli su sa 1:0.

U centru pažnje našao se Andriy Yarmolenko koji je postigao sjajan pogodak sa nekih 20-tak metara.

Međutim, Finska je uspjela da se vrati u meč kada je u 29. minuti domaći tim uspio da poravna na 1:1, a gol je uz dosta sreće zabio Pukki. Pogodak za 1:1 možete vidjeti OVDJE.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

No, slavlje domaćih trajalo je svega nekoliko minuta jer je Ukrajina ponovo uspjela da dođe do presdnosti.

Gosti su do drugog gola stigli u 35. minuti, a ovaj put strijelac je bio Yaremchuk. Njegov gol pogledajte OVDJE.