Velika glupost Muhameda Bešića

Na meču Ferencvarosa

H. Zilić

U toku je zaostali duel četvrtog kola mađarske OTP lige u kojem se sastaju Puskas Academy i Ferencvaros.

Trenutni rezultat nakon prvog poluvremena je 1:0 za Puskas Academy, a gosti su već u 24. minut ostali s igračem manje.

Večerašnji susret neće po dobrom pamtiti naš Muhamed Bešić.

Bešić je prvo zaradio žuti karton u 15., a zatim i u 24. minuti što je značilo crveni karton i svoju ekipu je ostavio s igračem manje više od sat vremena.

Bešić je oba puta napravio oštar prekršaj nad protivnikom i zasluženo dobio kartone.

U startnoj postavi Ferencvarosa su još dva bh. fudbalera, a riječ je o Stjepanu Lončaru i Eldaru Ćiviću, dok je Adnan Kovačević na klupi za rezervne fudbalere.

Inače Ferencvaros je lider sa 35 bodova, bod više od Kisvarde i četiri boda više od večeršanjeg protivnika Puskas Aacademy, tako da je večerašnji meč jako bitan za oba tima.