U Leotaru bijesni zbog penala u 91. minuti: "Boli ponovno iživljavanje "sudije" Vanje Ajdera..."

Radnik slavio minimalnu pobjedu

Esmer Oštraković

Radnik iz Bijeljine ostvario je novu pobjedu na domaćem terenu, a ovaj put su sa 1:0 slavili protiv Leotara iz Trebinja.

Trenutno ekipa Radnika nakon 23 odigrana kola ima sedam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirane Laktaše i kako stvari stoje naredne sezone će igrati u WWin ligi BiH.

Domaći tim na ovoj utakmici bio je favorit, ali stvari nisu išle baš onako kako su zamišljali igrači Radnika iz Bijeljine.

Uprkos prilikama koje su pravili lopta nije htjela ući u gol, sve do 91. minute kada sa bijele tačke postižu gol vrijedan tri boda.

Nakon utakmice oglasili su se iz FK Leotar Trebinje iz kojeg smatraju da penal nije postojao.

"Poraz nas ne boli, Bilo ih je, biće ih...
Boli "penal u 91. minuti...
Bole ČETIRI povrijeđena fudbalera...
Boli ponovno iživljavanje "sudije" Vanje Ajdera...", stoji u objavi Leotara.

Upravo taj penal odlučio je pobjednika na ovoj utakmici, a to je u ovom slučaju bila domaća ekipa.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Penal koji je u 91. minuti dosudio sudija Ajder pogledajte OVDJE.

Ostaje da vidimo šta će se dešavati u narednim danima kada je riječ o spornom detalju sa ove utakmice.