Čudo u Belgiji: Fudbaler Rangersa zabio gol s centra u sudijskoj nadoknadi!

Aplaudirao mu i Steven Gerrard

E. Čaušević

Igrači Rangersa večeras su u gostima pobijedili Standard Liege sa 2:0 u meču 1. kola grupne faze Evropske lige.

Rangersi su odigrali odličnu utakmicu u Liegeu i zasluženo došli do tri boda. Gosti su poveli u 19. minuti kada je Tavernier pogodio iz penala, ali ono što smo vidjeli u 93. minuti je priča dana.

Naime, u trećoj minuti sudijske nadoknade ekipe Stevena Gerrarda došla je do drugog gola kojeg je postigao Roofe.

Igrač škotskog tima je glavna tema na društvrenim mrežama jer je uspio zabiti gol s centra za 0:2 čime je sve oduševio.