Rangersi se poigrali sa Crvenom Zvezdom, nesretni Katai će dugo pamtiti večerašnji meč

Sigurna pobjeda

S. Mlaćo
U osmini finala Evropske lige večeras su snage odmjerili Glasgow Rangers i Crvena Zvezda, a domaći su slavili sigurnu pobjedu rezultatom 3:0.

Katai je donio vodstvo Zvezdi već u trećoj minuti, no VAR je pokazao da se radi o nedozvoljenoj poziciji.

Na drugoj strani u 11. minuti Tavernier sa 11 metara donosi vodstvo škotskom timu, a zatim Katai ponovo trese mrežu, no ponovo je signaliziran ofsajd.

Na drugoj strani Morelos povisuje na 2:0.

Katai je bio večeras tragičar Zvezde, pa u 24. minuti nije iskoristio jedanaesterac.

Škoti su sve šanse iskorištavali. U 51. minuti Balogun povisuje na visokih 3:0.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Do kraja je ostalo 3:0 i jasno je da Škote čeka mnogo lakši revanš, nego što su se tome mnogi nadali.

Zvezda ima za čime da žali, no rezultat joj svakako ne ide u prilog pred revanš u Beogradu.

Starigrad01
Ariverderči c.zvezda
5 2
Zax
Cuj poigto se a utakmica u najmanju riku bila 50-50,tri ponostena gola sa razlogom promaseni penal i kangna precka