Rayo Vallecano iznenadio Malagu

10. kolo španske Primere

Rayo Vallecano je na gostovanju kod Malage uspio da iznenadi i da ubilježi pobjedu (1:2).

Gosti su utakmicu otvorili sjajno, a poveli su 11. minuti susreta. Piti je pogodio za 0:1, a asistenciju je upisao Carrilho.

Malaga je pokušavala da se vrati u rezultatski egal, ali do kraja prvog poluvremena u tome nije uspjela.

U drugih 45 minuta, domaći ipak dolaze do izjednačenja. Demichelis je na asistenciju Sancheza u 49. minuti, glavom pogodio za poravnanje.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Ipak, gosti u 61. minuti dolaze do novog vodstva, a pogodak je i ovoga puta došao zahvaljujući saradnji Carrilha, koji je asistirao i Pitija koji je zatresao mrežu golmana domaće ekipe za konačnih 1:2.